1. Mit viselsz?
Fekete melegítő nacit, fekete pólót és Viktor egyik elcsaklizott pulcsiját, mert rettenetesen fázom... Dolgozik bennem a vírus :(
2. Voltál már szerelmes?
Vagyok még most is, több mint 9 éve töretlenül :)
3. Volt már szörnyű szakításod?
Nem éltem át ilyesmit, a férjem az első és egyben utolsó szerelmem.
4. Milyen magas vagy?
163 centi alacsony.
5. Hány kiló vagy?
Van olyan nő, aki 65 kiló felett válaszol erre a kérdésre? :D
6. Van tetkód?
Ha a szemöldök tetoválás annak számít...
7. Van piercinged?
Csak a fülem van átlőve, más plusz lyukat nem szeretnék magamon, köszönöm.
8. OTP (One True Pairing: melyik a kedvenc sorozat-/könyv-/filmbéli párosod)?
Seym és Lilia Vavyan Fable Álomhajszájából ^^ Meg Ron és Hermione :D
9. Mi a kedvenc műsorod?
Nem nézek tévét.
10. Kedvenc zenekar(ok)?
Most komolyan soroljam? :D Maradjunk annyiban, hogy minden, ami metal, rock és kellemes hangzású világzene.
11. Mi az, ami hiányzik?
A gondtalan gyerekkor és néhány barát, akiket elveszítettem.
12. Kedvenc dal?
Kedvenc az nincs, de az egyik legkedvesebb dalom a The band parry-től az If I die young.
13. Hány éves vagy?
26.
14. Mi a csillagjegyed?
Rák
15. Mi az, amit fontosnak tartasz a partneredben?
Hűség, becsületesség, őszinteség, igaz-szerelem, erkölcs és imádnivalóan fárasztó humor :P
16. Kedvenc idézet?
"Van még jó ebben a világban, amiért érdemes küzdeni." Gyűrűk Ura
17. Kedvenc színész?
Nincs.
18. Kedvenc szín?
Jaj, ezek a megválaszolhatatlan, kitalálhatatlan kérdések... :D
19. Hangos vagy halk zene?
Inkább halk, ha már választani kell, de a közepes erősség tökéletes. Csak hangos ne legyen, akkor nem tudom élvezni a zenét. Ezért sem szeretem a koncerteket, mert egy hétig süket leszek utánuk.
20. Hova mész amikor szomorú vagy?
A saját kis belső világomba.
21. Mennyi ideig fürdesz?
Fél óra, 40 perc.
22. Mennyi idő alatt készülsz el reggelente?
Fél óra.
23. Vettél már részt verekedésben?
Hát, volt már, hogy megcsapdostam pár embert... De az már régen volt :P Ja, meg a közelmúltban is volt, hogy lecsaptam egy taperolót, de azért nem vagyok nagy bunyós, elvégre csak finoman és nőiesen :P
24. Mi pörget fel?
Ha meghallok egy veszettül beteg zenét, amire táncolhatok :P
25. Mi nyugtat le?
Egy jó tea, Viktor ölelése és simogatása, meg egy kiadós sírás.
26. Mi az ok, ami miatt elkezdtél blogolni?
Először tipikus naplónak szántam ezt a helyet, ahová elbújhatok néha, aztán kicsit túlnőttünk ezen és most már azért csinálom, mert élvezem a saját sokszínűségemet, meg azt, hogy ezt mások is élvezik :)
27. Mik a félelmeid?
Sok van... Elveszítem a szeretteimet. Akiket szeretek, nem szeretnek viszont. Magamra hagynak, amikor szükségem lenne a társaimra. Csalódást okozok azoknak, akik fontosak nekem. Nyilvános megaláztatás. Stb.
28. Mi az, ami miatt legutóbb sírva fakadtál?
Egy csomó kutyamentős videó, amit persze este 11-kor kell néznie az ember lányának, hogy másnapra garantáltan bedagadjon a szeme...
29. Mikor mondtad utoljára valakinek, hogy szereted?
Kb. fél perce Viktornak :)
30. Mi a blogger neved mögötti jelentéstartalom?
Nos, a Megaera nagyon régről jött. Akartam egy nevet, ami tükrözi a személyiségemet, és mivel nagy Disney fanatikus vagyok, az ottani női szereplők közül szerettem volna választani. A Hercules mese Megarája nagyon szimpatikus volt, laza és sokszor pimasz, mint én, meg őszinte és szabadszájú, így aztán rá esett a választásom, csak kicsit feljavítottam a nevét.
31. A könyv amit legutóbb olvastál?
Roxfort titkai. Jó volt.
32. A könyv amit jelenleg olvasol?
Christopher Paolini: Eragon Eléggé küzdök vele...
33. Mi az a műsor amit legutóbb néztél?
Nem nézek műsorokat, mivel nincs tévénk.
34. Ki az, akivel utoljára beszéltél?
Viktor.
35. Milyen a kapcsolatod azzal a személlyel, akinek a legutóbb sms-t írtál?
Hát, ez is Viktor, és mit írhatnék... Ő életem szerelme, szóval a vele való kapcsolatom maga a tökély :)
36. Kedvenc étel?
Jajjj... hát, két dobogós van, az egyik nagymamám gölődin levese, a másik pedig az udon leves.
37. Hova szeretnél eljutni? (hely)
Írország, Új-Zéland, Japán, Norvégia, Feröer szigetek, Görögország.
38. Hol jártál legutóbb?
A fürdőszobában XD
39. Van "crush"-od?
Viktor ^^ Jó, tudom, unalmas vagyok :D
40. Mikor pusziltál meg utoljára valakit?
Inkább nem írok semmit, úgy is tudjátok :P
41. Mikor sértettek meg/bántottak/szóltak be utoljára?
Hát szoktak ilyenek lenni, de a legutolsó szerencsére elég rég volt, hónapokkal ezelőtt.
42. Kedvenc édes íz?
A gyümölcsöké.
43. Milyen hangszer(ek)en játszol?
4 évig hegedültem és 8 évig furulyáztam. Ja, meg énekelek, ha a hangszál hangszernek mondható.
44. Kedvenc ékszer?
Lógós fülbevalók.
45. Mit sportoltál legutóbb?
Norbi Duci tréning 4-es dvd. Szuper!
46. Mit énekeltél utoljára?
Te jó ég, nem szoktam az ilyesmiket figyelni :D De azt hiszem a következő szólóm zenéjét elég sűrűn dúdolgatom :)
47. Kedvenc felvezetőszöveg?
Régen nagy jellemzőm volt a "Hello Hölgyek!" felkiáltás.
48. Használtad valaha is?
Persze, gimiben naponta, és néha még ma is.
49. Mikor lógtál együtt valakivel utoljára?
Hát a kollégákkal minden hétköznap, de egyébként a két Barbi barátnőmmel találkoztam legutoljára egy szép vasárnap délutánon :)
50. Ki válaszolja meg ezeket a kérdéseket legközelebb?
Mondjuk te? :)
