A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bőrkabát. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bőrkabát. Összes bejegyzés megjelenítése

2014. szeptember 18., csütörtök

Egy-két szerzemény

Az elmúlt napokban gazdagodtam pár aprósággal, némelyikre már nagyon-nagyon régóta ácsingóztam, némelyikbe pedig beleszerettem. Mindkét állapot végkimenetele elkerülhetetlen, be kellett őket szereznem :P



Oriflame Love Potion parfüm. Ezer éve láttam/szagoltam ezt az illatot és akkor bolondultam érte, de nem tudtam megvenni. Aztán valahogy mindig olyan katalógus került a kezembe, ahol nem volt illatminta, így aztán csak a finom illat emléke élt bennem, megvenni nem mertem. Aztán most megtört a jég, ismét volt illatminta és az emlékeim nem csaptak be, tényleg csodás őszi-téli aroma, és végre az enyém :)



Egy kis Avon is becsúszott, a hajpakolásomon szerintem már senki nem lepődik meg. Viszont ebből csak az egyiket tartom meg, a másik pedig egy nyereményjátékhoz lesz félretéve :) A jobb oldalon látható hajerősítő pakolást pedig ajándékba kaptam, nagyon kíváncsi leszek rá.



Valamelyik nap a Camponában sétálgattam, amíg Viktorra vártam, és hát az ember lánya ilyenkor betéved ide-oda... Nevezzük nevén, drogériába :D Aztán megakadt a szemem a bal oldali Astor ajakceruzán, aminek annyira szép, természetes, mégis jól kivehető színe volt, hogy muszáj volt Viktortól kikönyörögnöm :P Ő csak lemondó sóhaj keretében bólogatott, mivel tudta, hogy úgy sem lesz más választása :D A másik ajakcerka pedig szintén Oriflame-es, egy élénkebb mályvás árnyalat, nagyon szép az is, kifejezetten őszre vettem.



És amire már évek óta vágytam, egy jó kis műbőrkabát! Nagyon régóta vadásztam egy olyat, amiből nem lóg ki a derekam, mégis csinos és laza egyszerre, ő pedig tökéletesen megfelelt ezeknek a kritériumoknak. Madarat lehetett fogatni velem, mikor a kezembe foghattam :D



Ilyen nyitott állapotban. Ezt egyébként őszi-tél eleji kabátnak vettem, mert pont annyira vastag és bélelt, hogy a kezdődő hűvös időt átvészeljem vele, mielőtt szövetkabátra váltok. Nagyon örülök, hogy végre ezt is kipipálhatom a képzeletbeli kívánságlistámról :)